סחטיין

by גילי רומן | 29 בOct 2012
 

רועי ומיכאל שלום,

אתחיל, איך לא, בלהחמיא לכם על ההופעה המוצלחת והאנרגטית היום בתכנית של לונדון וקירשנבאום. יש לכם רוח יזמית בדיוק לפי הספר, אין ספק...

אני מאד אוהב את המיזם, גם בשל השימוש הנכון במדיה וגם בגלל ההעמקה. כמה טיפים:
1. תפוח- אם טרם התחברתם לעמותה הזו אני מאד ממליץ. הם עוסקים בענייני אינטרנט ומשלבים קבוצות תלמידים בפרוקיטים יפים כמו שלכם. אני מדשוכנע שהם יעוטו על המיזם ואשמח לחבר בינכם אם תרצו.
2. שיווק: בואו לסדנא הקרובה שלנו בנושא השיווק ותקבלו קצת כלים מקצועים שלא קל להשיג בחינם ליזמים בתחילת דרכם: http://www.facebook.com/events/517256468302754/
3. לי חסר, באופן אישי, משהו מעבר לבגרות. לבגרות יש את המגבלות שלה (ולא אפרט כאן) וחבל שמיזם כ"כ אטרקטיבי יגביל עצמו גם. הייתי מאד שמח, לכל הפחות, לראות גם חיבור אינטגרטיביים לאקטואליה בת ימינו שתאתגר טיפה את התלמידים בתהליך השינון שלהם לבחינה.
4. המלצה אישית באמת, לא רצוי לכתוב את הסיפור של המיזם כשאתם מתייחסים לעצמכם בגוף שלישי. זה הרבה פחות מושך ונעים.

בהצלחה,

גילי

תודה על המחמאות, ההערות וההארות

היי גילי ותודה על התייחסותך העניינית והחשובה ועל ההזמנה.

לגבי הנקודה השלישית שהעלית - חשוב להדגיש שאנחנו לא עוסקים רק בבגרות. חלק מרכזי במיזם הינו חלק של העשרה. במסגרת זו "החיינו" דמויות חשובות בהיסטוריה הציונית-ישראלית (הרצל, בן גוריון, גולדה, ז'בוטינסקי וכו') ופתחנו גם להם עמודי צירי זמן שמאפשרים ללמוד את ההיסטוריה והדברים החשובים שאישים גדולים אלה עשו בחייהם.
הדבר ניתן גם כהעשרה לתלמידים וגם כאפשרות להרחבת צירי הזמן ובניית צירי זמן על אישים נוספים (לדוגמא - מורה יכול לבנות ביחד עם כיתתו ציר זמן של הדמות על שמה קרוי בית הספר בו הם לומדים).

לגבי הערתך האחרונה - תודה שהפנית את תשומת ליבנו, נערוך את הטקסט בהתאם.

נוסף סרטון על המיזם-מתוך תוכניתם של לונדון וקירשנבאום בערוץ 10

http://www.youtube.com/watch?v=_TE1VKJJL7c

אתם מוזמנים לצפות ולהגיד מה דעתכם.

כל הכבוד על הרעיון וההופעה

by יוסי אברהם | 05 בNov 2012
 

רועי ומיכאל. אני מצטרף למחמאות מגילי ואומר שאפו על הרעיון. גם ההופעה בטלויזייה היתה מדהימה. כיף לראות יזמים בתחום החינוך עם רעיונות מקוריים שאפילו צוקרברג לא חשב עליהם.

יוסי תודה רבה

באמת תגובה מרגשת. אנחנו מקווים מאוד להמשיך ולהרחיב את המיזם בכדי להגיע לכל תלמידי ומורי ישראל.
אנו מברכים על כל שיתוף פעולה ובמקווים ביחד נוכל להוביל שינוי משמעותי.