לעוף על זה בקטנה (לפחות בהתחלה)

by Ori D | 05 בNov 2012
 

הרעיון שלך מרשים ביותר, ומאוד מאוד ישים אם תחשוב בהתחלה בקטן. תסתכל, למשל, על המיזם "מורים מארחים מורים" - רשת שיתוף ידע באמצעות Skype. אם תשלב את המודל שלו בתוך שלך, תוכל להכניס אנשים ממקצועות שונים לתוך כיתת ביה"ס בעלות מינימאלית. הצלחת התוכנית בקטן תאפשר לך לפתח אותו, לגייס משאבים, ולאט לאט לנוע לכיוון המסלול המלא (והיקר).

אורי שלום! אני חושב

by שגיא בן חור | 10 בDec 2012
 

אורי שלום!

אני חושב בגדול.
אבל שת"פ כזה אפשרי וייתכן ששיעור וירטואלי כחלק מהמערך השלם, יוסיף.
אני בהחלט פתוח לכך.
נעבור את התחרות ואז נדבר :)
תודה על ההארה והעערה וחג שמח!!
שגיא

חג שמח בהחלט

by Ori D | 11 בDec 2012
 

עברת את התחרות - אתה יכול להתחיל לדבר (:

עוף על זה

by מיכל כהן | 09 בNov 2012
 

פרויקט מעולה, המטרה שלו, לדעתי, היא להוציא את התלמידים מהמרחב של האינטרנט (ישנם תלמידים שאין ברשותם מחשב) ולגעת במציאות עצמה, אלה החיים עצמם, להנגיש את המציאות לאלה, שלא יגיעו לעולם בעצמם כי הסביבה שהם גדלים בה לא מאפשרת. תוכן הפרויקט, מקיף ומשקף את הצרכים, שחסרים לבני הנוער לגדול באופן תרבותי וחינוכי מעבר לשעות הלימודים בבתי הספר ומשלים במידה רבה את מה שחסר במערכת החינוך, המון המון הצלחה. עוף על זה בגדול

מדהים

by הילה לרנאו | 19 בNov 2012
 

שגיא שלום -
נשמע מדהים!!
חשבת על האפשרות לעשות את הפיילוט דווקא במסגרת החינוך הבלתי פורמלי? בשעות אחר הצהרים שבהן בני הנוער מגיעים יותר פתוחים להתנסויות חדשות ואפילו ל'למידה' - עם פחות מאבקים ופחות יחסים היררכיים שיש בדרך כלל בבית הספר?
אם וכש הרעיון יעבור לשלב מעשי, אני ממש מזמינה אותך לנסות ולשתף פעולה. המיזם שלך יכול להוות נדבך נוסף במיזם 'שלי' שנקרא 'לב השכונה', ובעצם מחפש עשייה ולמידה משמעותיות לבני הנוער שגדלים במקום מגיל צעיר ומחפשים אתגרים ויעדים משמעותיים.
הספריה הקהילתית בגבעת אולגה קיימת כבר שנה שישית. ככזו היא מהווה מרכז של פעילות, עשייה, תרבות לילדים וגם לבני הנוער בשכונה. בגלל שהיא מהווה סוג של בית חם ומקבל, מגיעים אליה באופן קבוע נוער בסיכון. אני אמנם לא עובדת במקום אבל אני אשמח לקשר בינך ובין הדמויות המשמעותיות במקום, ואני בטוחה שהמיזם שלך יוכל להיות אופק מדהים לילדים שמגיעים למקום, ורואים את האחים הגדולים שלהם מתעסקים בעשייה ובלמידה ממשיות.
בהצלחה - הילה

הילה שלום! אנחנו בשלב

by שגיא בן חור | 10 בDec 2012
 

הילה שלום!

אנחנו בשלב הגיבוש.הכיוון הוא יותר לשת"פ עם החינוך הפורמאלי. אבל אני לא פוסל שינויים ואשמח לשיתופי פעולה.
נעבור את התחרות ואז נדבר:)

תודה וחג שמח

מזל טוב!!

by הילה לרנאו | 13 בDec 2012
 

שגיא שלום -
קודם כל מזל טוב על הזכייה! כל הכבוד, והלוואי והזכייה תהיה סימן להמשך של השקעות והתקדמות של המיזם שלך.
אני חוזרת אליך בעניין שיתוף פעולה... אם הבנתי נכון אתה עובד בבת ים? זה גם המקום שבו אתה מתכוון לפעול? בזמן התחרות ביום שני פגשתי את מירי, מנהלת בי"ס גורדון בבת ים, הם התחילו בהקמת דגם של 'ספריה קהילתית' שעובדת בשעות אחר הצהרים, וקבענו (בשיתוף עם אביב קינן מעיריית בת ים) שניפגש אחרי החג כדי לראות איך אפשר לקדם את המיזם. אז רציתי לשאול אותך האם אתה יכול לחשוב על אפשרות 'לעוף על זה' בבית ספר גורדון...
חג שמח!!! הילה