חבל

by May Amiel | 17 בOct 2012
 

הי אורה, תודה שהצטרפת לתחרות. קראתי את המועמדות שלך והצטערתי שבזמני בבית הספר לא לימדו כך אנגלית:)
אני חושבת שמה שנחוץ הוא למצוא בית ספר אחד בלבד שיסכים לפיילוט (אולי דווקא בית ספר פתוח או דמוקרטי?) ואח"כ להיות מסוגלת להוכיח את ההצלחה.
באחת הסדנאות החופשיות שיש אצלנו בשבועות הקרובים במרכז ליזמות בחינוך, נתעסק קצת בהגדרת הערכים של המיזמים שלנו לקהלי יעד שונים. יכול להיות שזה יכול לעזור לך לחדד את ההבטחה והמסרים שלך. את מוזמנת :)

לב"ה - למידה בשפה האנגלית

by אורה בן-שלום | 17 בOct 2012
 

תודה על תגובתך וחיזוק התחושה שזאת הדרך הנכונה. תגובות דומות קיבלתי לאורך השנה האחרונה שסיפרתי על המיזם.

מתי הסדנא החופשית שדיברת עליהם מתקיימת והיכן?

אורה

הסדנאות מתקיימות בכל שבוע

by May Amiel | 21 בOct 2012
 

הסדנאות מתקיימות בכל שבוע ביום ראשון בשעה 17:30 בבית ריבק (רחוב הדדי 6) בבת ים. אם יש לך פייסבוק, תוכלי להתעדכן בנושא השבועי בעמוד שלנו http://www.facebook.com/#!/hamerkazby

איך לא חשבו על זה קודם?

by סלביה אדלר | 01 בNov 2012
 

שלום אורה,
המיזם שלך מהווה תשובה יצירתית לשבירת המחסומים שתלמידים רבים חווים בלימוד השפה האנגלית. בנוסף לתגבור שפת היעד וללימוד אוצר מילים תימטי - כמטרה מוצהרת - מקצועות הלימוד שיועברו באנגלית עשויים אף הם להפוך ליותר מרתקים, בגלל האתגר שבגילויים דרך שפה זרה.
אני מברכת אותך על היוזמה המבורכת ומקווה לראות את מימושה בהיקף ארצי!
סלביה

למה לא חשבו על זה כשלמדתי בבית הספר

by Arye Danziger | 03 בNov 2012
 

היום לאחר שנים של עיסוק במקצוע חפשי אני מתקשה לפצח את תקרת הזכוכית של התקשורת באנגלית ונדרש למאמצים ניכרים להתגבר על קשיי בעניין זה. מובן כי אילו התכנית המוצעת היתה תקפה בימי לימודי הייתי היום במקום אחר. החשיבות של השליטה ברזי האנגלית ברורה לכל מי שעניו בראשו ויפה שעה אחת קודם לקדם במרץ את הרעיון של הגב' בן שלום!

מקסים+פרטים ודוגמאות

by Yael Doron Drori | 03 בNov 2012
 

אורה,
כמו שאת יודעת, אני חושבת שזה מיזם מקסים שמחבר בין הלמידה ובין הצורך בה, מחבר את תהליך הלמידה לעולם האמיתי ומקדם שליטה אמיתית בשפה באנגלית שנדרשת כל כך היום. אני חושבת שכדאי שתרחיבי, אם אפשר, על איך זה יראה, מה יכלול, האם חשבת איך מתארגנים לאתגר כזה שמעלה המון שאלות(שני מורים במקביל? מורה ל שהוא גם מורה לאנגלית? או דרך אחרת).
בכל מקרה, קדימה! להמשיך להגשים את החלום! בהצלחה