דיון על המיזם

עירוני הרצ"ל (שם זמני)

ע"י עופר פריאל | 06 באוק' 2012
| 4 תגובות

דיון על עירוני הרצ"ל (שם זמני).

מהמם

ע"י דלית לאופר | 11 באוק' 2012
 

עופר מדהים
אכן נשמע מעורר השראה
נשמח לסייע באמצעות הרשת של הקשרים בערי חינוך
בחדרה אני רואה הזדמנות מיוחדת - הצלחנו לייצר שם פעילות משותפת ושותפות עירונית של כל תנועות הנוער
מאוד מרגש החיבורים...
אשמח שנבחן באיזה אופן אנחנו יכולים לסייע
דלית

תודה דלית

ע"י עופר פריאל | 13 באוק' 2012
 

אשמח להיות בקשר ולבחון שיתופי פעולה.
עופר

הצעד הבא

ע"י גילי רומן | 14 באוק' 2012
 

הי עופר,

רעיון נפלא וממש חשים את ההתלהבות ולהט בה אתה מוביל אותו. זה כ"כ חשוב.

מעניין אותי לדעת, כיצד מתוכננים הצעדים הבאים והאם יש מודל כלכלי מאחורי המיזם (הכוונה היא לא בהכרח למודל רווחי, אלא מקיים ומאפשר פיתוח).

אנחנו עורכים היום סדנא בנושא ב17:30 בבתים. במידה ולא תוכל להצטרף, ננסה לראות כיצד ניתן לסייע בתחום התכנון העסקי, אם תרצה.

בהצלחה,

גילי.

המודל הכלכלי

ע"י עופר פריאל | 14 באוק' 2012
 

תודה גילי.
לגבי הצעדים הבאים:
א. קיום ארבעה אירועי הרצאות השנה, ומשהו כזה גם בשנה הבאה. בכל אירוע מרצים כ-7 מרצים (חלק מהאירועים כוללים יותר מרצים ו-2 נגלות של קהל, כלומר שני אירועים צמודים, לא משנה). האירוע הקרוב יתקיים ב- 25.10
ב. הקמת אתר האינטרנט והטמעתו.

לאחר התבססות הפרוייקט יבחנו כיווני המשך נוספים - יותר אירועי הרצאות במהלך השנה, תרגום ההרצאות, אירועי הרצאות בעלי אופי מיוחד (למשל אירוע של בנות מרצות בלבד, או אירוע בדגש כלשהו - נוער יזמי, נוער חברתי, אירוע של נוער שקולו אינו נשמע בד"כ וכו').
בכל מקרה הבסיס שישאר הוא ימי הרצאות ברשויות שונות, והעלאת ההרצאות לאתר האינטרנט, לטובת בני נוער, מחנכים, הורים וכלל הציבור - מכל רחבי הארץ.

המודל הכלכלי של המיזם:
- הרשות המקומית שמארחת את האירוע מממנת את האולם וההגברה, הגעת קהל בני הנוער, צילום ההרצאות והוצאות נוספות סביב האירוע. שתי עיריות ומועצה אחת שעבדתי/עובד איתן שמחו להקציב את הסכום הדרוש לקיום האירוע אצלן, כך שהמודל הוא בהחלט בר קיימא.
- קרן פילנתרופית תממן את הקמת אתר האינטרנט (הוצאה חד פעמית ברובה) ואת הזמן הדרוש לאיתור והכנה של בני הנוער המרצים, הטמעת האתר ועבודה נוספת של מאחורי הקלעים. כאמור אני במגעים עם קרן שכבר הביעה נכונות לממן את הפעילות הזו.