דיון על המיזם

מעלים ערך: מחזירות נשים להיסטוריה

שרון ורוני שלום! אני עדייה,

ע"י עדייה הירש | 08 בפבר' 2014
 

שרון ורוני שלום!
אני עדייה, סטודנטית לניהול עסקי חברתי אשר מלווה את הפרויקטים בתחרות. אנסה לשים את האצבע על נקודות שמצריכות תשומת לב נוספת לדעתי.
ראיתי את הצגת הפרויקט בכנס הפתיחה של התחרות וקראתי גם את הפרטים ואני חייבת לומר- כל הכבוד! זהו פרויקט מעורר השראה, במיוחד במכללה שרוב הלומדים בה הן נשים.
גם העובדה שהפרויקט כבר בתהליכי יישום מרשימה עד מאוד.

השאלה העיקרית שאני מנסה להבין היא מה אתן שואפות לקבל מהתחרות? האם מדובר בהכרה ופרסום או שמא יש לכם תכנית פעולה למקרה שתזכו? במה ברצונכן להשקיע את כספי הזכייה?

שיהיה המון בהצלחה!

מענה לשאלותיך

ע"י שרון גבע רוני מנט | 07 במאי 2014
 

שלום עדייה,
ראשית, מתנצלות על התשובה המאוחרת ותודה רבה על המחמאות והתמיכה.
לשאלתך- במידה ונזכה בסכום כספי כלשהו אנו מתכננות ליצור מלגות עבור סטודנטים/ות שכבר כתבו במסגרת הפרויקט ערכים במטרה שהם/ן יכתבו ערכים נוספים. מדובר בעבודה רבה שמצריכה זמן רב ומלגה יכולה להוות גמול הולם לעבודה זו. יתרה מכך, כמעט ואין מלגות לסטודנטים/ות במדעי הרוח בכלל ובהיסטוריה בפרט, בעיקר בסמינר, ולכן מעבר לערך המוסף של הפרויקט יש כאן גם ערך מוסף של הענקת מלגה לסטודנטים/ות להיסטוריה.
תודה רבה ובהצלחה לכולנו!

מיזם מקסים וחשוב

ע"י רועי ציקורל | 10 בפבר' 2014
 

המיזם כבר היום פועל והשאלה היא מה הוא בעצם השלב הבא? כיצד ממקסמים אותו?

אין לי ספק שאת מכירות את עמוד היא-סטוריה (https://www.facebook.com/herstorically?ref=br_tf) שהגיע עד היום לקהל רחב מאוד ואני הייתי מציע לבחון אפשרות לשיתוף פעולה עימו (בהנחה שאין שיתוף פעולה כבר היום).

שווה לבדוק איך מצליחים להגיע לקהל גדול גם ברמת המודעות וגם ברמת ההשתתפות במיזם. שמעתי כבר רעיונות של נשים פרטיות שבעקבות המיזם החליטו לצלם תמונות מחווה אישיות שלהן בעקבות נשים חשובות. יכול להיות שיהיה מעניין באמת לעורר את הצד הויזואלי, אולי גם בצורת וידאו או כל דרך יצירתית אחרת.

יישר כוח ובהצלחה.

מענה לשאלותיך

ע"י שרון גבע רוני מנט | 07 במאי 2014
 

שלום רועי,
ראשית, מתנצלות על התשובה המאוחרת ותודה רבה על המחמאות והתמיכה שמגיעה מבוגר של הפרויקט.
לשאלתך- השלב הבא הוא כתיבת והרחבה של עוד ערכים, העבודה הרי לא נגמרה וגם לא תגמר בזמן הקרוב. כמו שהסברנו לעדייה, במידה ונזכה בסכום כספי כלשהו אנו מתכננות ליצור מלגות עבור סטודנטים/ות שכבר כתבו במסגרת הפרויקט ערכים במטרה שהם/ן יכתבו ערכים נוספים.
אנחנו כמובן מכירות את היא-סטוריה ואכן קיים שיתוף פעולה, תודה!
נשמח לשמוע על רעיונות והצעות לגבי העלאת המודעות.
תודה רבה ובהצלחה לכולנו!

רעיון חשוב ויפה !

ע"י Adva Cohen | 11 במרץ 2014
 

אני חושבת שהשימוש בוויקיפדיה הוא בהחלט דרך טובה להעלות מודעות ו"לתקן" קצת את האופן שבו מסופר הסיפור ההיסטורי.

הרעיון מוצלח לדעתי מפני שהוא משקף את ההבנה שכתיבת ערך שהיא תוצאה של תחקיר ועיבוד ובעיקר של זמן ומאמץ מחשבתי וחשוב לקבל עליו גמול הולם.

תודה רבה!

ע"י שרון גבע רוני מנט | 07 במאי 2014
 

שלום אדווה,
תודה רבה על תגובתך!