נשמע טוב

ע"י May Amiel | 06 באוק' 2012
 

הי הלה,
הפרויקט שלך מקסים ומעורר השראה.
אני תוהה מה צריך לעשות כדי להפוך אותו להיות אטרקטיבי למדינה להשקיע.
אני לא יודעת מה התשובה, אבל אני חושבת שבאין משקיע (גם על כך צריך לחשוב) אחר, צריך ל"תפור" הצעה טובה שתשכנע את המדינה למה כדאי לה להשקיע בזה. מה יוצא לה מזה (או יותר נכון - מה היא תחסוך בזה). יכול להיות שצריך גם לחשוב על קרנות - ניסית לפנות למישהו?
אם את רוצה, אנחנו נשמח להפגש איתך במרכז ליזמות בחינוך כדי לחשוב על כך ביחד.
מאי

מאי שלום, אין ספק שהשקעה

ע"י הילה לרנאו | 08 באוק' 2012
 

מאי שלום,
אין ספק שהשקעה מבחוץ וגיוס המשאבים זה החלק שבו צריך עכשיו לעבוד חזק. בכל אחד מהמקומות שפעילים התמונה שבונה את התקציב השנתי היא שונה: 'סיפורי אולגה' בגבעת אולגה, שהיא הראשונה שהוקמה, פועלת כבר שנים בזכות מספר עמותות וקרנות שמשקיעות שם כספים. 'תרבות בספריה' בעפולה עלית פעלה שנה שעברה בעיקר בהתנדבות, והשנה תופעל על ידי קרנות שמשקיעות בתנועת 'תרבות'. המרכז בפרדס חנה יתחיל לפעול בזכות כספים מהמועצה המקומית.
המחשבה שלי היא למצוא גופים/קרנות שירצו להשקיע סכום כסף לכל מרכז פעיל שיפתח ויפעל על פי עקרונות העבודה שלנו, ובמהלך השנה שעברה יצרנו קשר עם הג'וינט דרך אשלים, עם אגף שח"ר של משרד החינוך, ועם עוד עמותות.
כל מי שמבקר במרכז פעיל משתכנע שמדובר בפעילות חשובה למבקרים במקום ולשכונה כולה.
אני אשתדל מאוד להגיע ביום ראשון הקרוב.
הילה

הי הילה

ע"י Keren-Or Knippel | 30 באוק' 2012
 

הי הילה,

שמחתי להכיר באופן אישי, ושמחה גם מאוד לקרוא על הפרויקט המקסים שלך!
נשמע שהספריות שלכם מזמינות, נעימות ומשרתות היטב את הקהילה בה הן ממוקמות.
לפי מה שקראתי, נראה שיש לנו הרבה מהמשותף. אומנם, אני בשלב מאוד ראשוני של הרעיון, ואולי ביום מן הימים (ואולי לא רחוק היום:-) נוכל להגיע לשיתוף פעולה...
שיהיה בהצלחה בתחרות ובכלל.
קרן

הי הילה

ע"י עדי אהרוני | 07 בנוב' 2012
 

הילה שמחתי לקרוא על המיזם שלך ואכן נראה כי אנו פועלות באותו הכיוון, אשמח שניהיה בקשר על זה
תודה עדי

לב השכונה

ע"י הילה לרנאו | 10 בנוב' 2012
 

עדי שלום - אני וענת ברלב, שהקימה את הספריה הקהילתית בגבעת אולגה לפני 5 שנים, יצרנו 'קבוצה' של מפעילי ספריות קהילתיות. מגיעים לשם אנשים מ - 4-5 ספריות קיימות, ויש עוד מכותבים שלא הגיעו. אני אשמח להוסיף את המייל שלך למכותבים שלנו, ולהזמין אותך למפגש הבא. אני לא יודעת אם זה בית הספר שלכם, אבל היתה לנו כתובת מייל של מירי, מנהלת בית ספר בבת-ים, למרות שעד כה לא נפגשנו ולא נוצר קשר ממשי.
בהצלחה לכם, ואם תצטרכו כל עזרה שהיא - בשמחה. הילה

הידד

ע"י ענת ברלב | 14 בנוב' 2012
 

איזה פרוייקט נפלא.
אני הקמתי את הספריה הקהילתית בגבעת אולגה וניהלתי והפעלתי אותה במשך חמש שנים. ראיתי מקרוב עד כמה הפרוייקט תרם לכל מבקר בה באופן אישי וכמה הוא תרם לשכונה באופן כללי. תמיד האמנתי שהפרויקט הזה הוא דרך אמיתית לקדם שכונות מוחלשות בכל הארץ ושממש חשוב להפיץ אותו, אבל אף פעם לא פעלתי כדי שזה יקרה. ואז הגיעה הילה היקרה מכל, זיהתה את הפוטנציאל והתחילה לפעול כדי להגשים את החלום הזה עי פרוייקט לב השכונה. בסרט של הספריה באולגה שמפורסם ביוטיוב תחת השם "סיפורי אולגה", אנחנו אומרים שזה כל כך פשוט שמדהים שלא חשבו על זה קודם. אז באמת מדהים שלא חשבו על זה קודם. אז הנה חשבנו על זה לפני חמש שנים וזה תופס תאוצה ואני ממש מקווה שנצליח להשתלט על העולם:-)
כולם מוזמנים לבוא לאולגה לראות את הפלא.
ענת