בהצלחה

ע"י Amir Starnes | 07 בנוב' 2012
 

בהצלחה

חיבורים ביפו

ע"י גילי רומן | 10 בנוב' 2012
 

ענת שלום,

מיזם מאד יפה ומרגש.
לשמחתי, יש בתחרות לא מעט מיזמים מיפו (ייתכן ואפילו זה האזור המוביל בתחרות בכמות המיזמים). לכן, כחלק מחיזוק המיזם, כפי שציינת בטופס, היינו שמחים אם הייתם מחפשים את המיזמים האחרים בביפו, מתחברים ויוצרי שיתופי פעולה פוריים.

בהצלחה,

גילי.

סבבה

ע"י Amir Starnes | 10 בנוב' 2012
 

סבבה

שיתופי פעולה - תגובה לגילי

ע"י ענת יצחקי | 12 בנוב' 2012
 

גילי שלום רב
תודה רבה על תגובהתך ועל ההערכה של המיזם שלנו.
אנחנו מאמינים מאד בעבודה מתוך הקהילה, ומכאן גם בשיתופי פעולה עם אנשים וגופים אחרים הפועלים בשטח. אנחנו עובדים באופן רציף על מיפוי של הפעילויות הקיימות בדרום תל אביב ויפו, ועל בחינת הפוטנציאל של עבודה משותפת.
כבר כיום אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר גופים - יש לנו שיתוף פעולה פורה מאד עם מעון ויצ"ו הדו לשוני ביפו - להפעלה משותפת של משחקיהף חוג תיאטרון דו לשוני לילדים והרצאות למבוגרים
בנוסף אנחנו בתשלבים שונים של בחינה ובניית שיתוף פעולה עם עמותת סדאקה רעות, המכללה האקדמית, בית ספר ויצמן, ביתס ספר אגי'יאל ועוד.
עם מרכז הירש (שהגישו בקשה למיזם) אנחנו בהתייעצות מאז תחילת הפרוייקט , ויתכן וננסה בקרוב להפעיל פרוייקט יחד איתם. בשל ריבוי המיזמים שהגישו לתחרות (באמת כל הכבוד על היוזמה והביצוע), והעדר יכולת למיין אותם לפי מיקום, לא הצלחתי להסתכל על כל הבקשות שהוגשו מיפו - אנסה להמשיך לעבור עליהם ולחפש הזדמנויות נוספות לחיבורים ושיתופי פעולה פוריים
בברכה
ענת יצחקי