אנג'לה בן אליעזר - עיצוב רהיטים מקרטון

ע"י Michal Brown | 05 באוק' 2011
| 0 תגובות

המדינה:

ישראל

שם הארגון:

אנג'לה בן אליעזר, עיצוב רהיטים מקרטון

תיאור הפרויקט:

שלום רב,

אנג'לה בן אליעזר מקיימת שלל סדנאות בכל רחבי הארץ לעיצוב ובניה של רהיטים מקרטון ממוחזר.

המיזם עובד מזה שנים, ומאפשר לכל מי שרוצה, לעצב וליצור בעצמו את כל רהיטי הבית, להתפתח ליצירה רחבה יותר תוך שימוש בחומר הגלם המופלא הזה, ואף לשתף ביצירה את שאר בני הבית.

בסדנאות של אנג'לה משתתפים אנשים מכל שבילי החברה, ואנג'לה אף מעסיקה אנשים עם מוגבלויות שיעזרו לה בתמיכה בתלמידים הרבים שלה.

אני ממליצה על אנג'לה בתור תלמידה שלה לשעבר. אשר מאז הסדנא אצל אנג'לה, ריהטתי את מחצית ביתי ברהיטים מרהיבים, מקוריים ושימושיים לחלוטין שכולם עשויים מקרטון שמילא פעם תפקיד של חומר אריזה פשוט.

בנוסף על הסדנאות, אנג'לה מפיצה את הידע שלה באופן נרחב, בחינם ומתוך אמונה אמיתית בתפיסת הקיימות, ברחבי הרשת, וכל אחד יכול לצפות בסרטונים הרבים שלה וללמוד איך להכין בעצמו כלי בית ורהיטים מקרטון.

לאנג'לה תרומה נוספת בפיתוח היצירתיות אצל כל התלמידים שלה, שכן הטכניקות שנלמדות אצלה משמשות ליצירה רחבה יותר מאשר רהיטים, ופותחות עולם חדש של אמנות טהורה לכל מי שרוצה.

אני ממליצה בחום על אנג'לה מתוך הערכה עמוקה לפועלה ולתרומתה המופלאה למיחזור, לחינוך למיחזור, לחינוך ליצירתיות ולתרומה אמיתית לחדוות העשייה!

מקווה שתעניקו לה פרס על עשייתה!!

בברכה,
מיכל בראון, עו"ד ומגשרת

Michal Brown ממליץ על פרויקט זה בגלל ש...:

אנג'לה מלמדת אנשים ליצור לבד את כל רהיטי הבית שלהם תוך שימוש בקרטונים הפשוטים שאנו רואים זרוקים ברחוב. אנג'לה מפיצה את הידע הרב שלה בתחום בניית רהיטים מקרטון ממוחזר בחינם לכל מי שמעוניין בכך, ללא מגבלת מרחק, נגישות, מצב כלכלי וכו' - דרך האינטרנט. אנג'לה מלמדת בחינם - דרך הרשת - איך ליצור רהיטים מקרטון, וכן איך ליצור שלל אביזרים וכלי בית קטנים יותר, לביצוע על ידי ילדים ונוער. אנג'לה משמשת דוגמא אישית לאנשים רבים מאד בתרגום רעיון הקיימות לזפת המעשה, שפת היומיום. אנג'לה מעודדת פיתוח יצירתיות ויצירה בקרב כל אדם. אנג'לה מסמלת את היישום המושלם שח תפיסת הקיימות, החינוך המעשי לקיימות, המיחזור בפועל של חומרים שהולכים לפח, יחד עם אסתטיקה, הנאה וסיפוק!

אין עדיין פעילויות באתר המקושרות להמלצה זו.

Take action:

שתף

הפרויקט עוסק בתחומים הבאים: