חינוך אינטגרלי

ע"י רינת אבוקסיס | 05 בנוב' 2012
| 0 תגובות

המדינה:

ישראל

שם הארגון:

עמותת לגדול בכיף

תיאור הפרויקט:

"לגדול בכיף" הינה עמותה עצמאית ללא מטרות רווח שהוקמה על ידי הורים ואנשי חינוך לשם בניית שיטת חינוך ייחודית, שבמרכזה חרוט עקרון ההדדיות ושיתוף הפעולה.
מייסדי העמותה, שנפגשו במסגרת פעילותם ההתנדבותית בארגון "קבלה לעם", ערכו בחינה מעמיקה של גישות חינוכיות שונות ומגוונות, בסיומה החליטו לפתח את שיטת החינוך האינטגרלי, גישה חינוכית המציבה את ערכי שיתוף הפעולה, החיבור והעשייה משותפת, כתנאי להכנת ילדינו לחיים מאושרים, מאתגרים ומלאי סיפוק. ערכים אלו מעודדים באופן ישיר יכולת הכלה, מימוש עצמי, יצירתיות, מנהיגות חברתית, מעורבות ורגישות

רינת ממליץ על פרויקט זה בגלל ש...:

כיום אנחנו רואים ששורש הבעיה הכללית היא שהילדים היקרים שלנו לא מקבלים את החינוך הנכון שמותאם לפי צרכי ההתפתחות בדורנו זה. האלימות חוגגת, קיים חוסר כבוד לזולת ולסביבה כולה, תחרותיות ועוד ועוד...בתור אמא שדואגת לעתיד ילדיה ופני החברה העתידית שלנו, אני ממליצה בחום רב על שיטת החינוך האינטגרלי שמכינה את ילדינו לחיים מאושרים, להבנת העולם המקושר שבו אנו חיים, לערכים של שיתוף פעולה, קשר נכון עם הסביבה והחברים. לפיה הם מפתחים יכולת תקשורת נפלאה ביניהם. הם לומדים להתבונן ולבחון את עצמם במצבים שונים, רוכשים בטחון עצמי, תורמים בשמחה לחברה בה הם חיים ומממשים את הפוטנציאל הייחודי הטמון בכל אחד מהם.

אין עדיין פעילויות באתר המקושרות להמלצה זו.

Take action:

שתף