חינוך אינטגרלי

ע"י Ilanit Ayash | 04 בנוב' 2012
| 0 תגובות

המדינה:

ישראל

שם הארגון:

עמותת לגדול בכייף

תיאור הפרויקט:

עמותת לגדול בכייף
אודות "לגדול בכיף"

"לגדול בכיף" הינה עמותה עצמאית ללא מטרות רווח שהוקמה על ידי הורים ואנשי חינוך לשם בניית שיטת חינוך ייחודית, שבמרכזה חרוט עקרון ההדדיות ושיתוף הפעולה.

מייסדי העמותה, שנפגשו במסגרת פעילותם ההתנדבותית בארגון "קבלה לעם", ערכו בחינה מעמיקה של גישות חינוכיות שונות ומגוונות, בסיומה החליטו לפתח את שיטת החינוך האינטגרלי, גישה חינוכית המציבה את ערכי שיתוף הפעולה, החיבור והעשייה משותפת, כתנאי להכנת ילדינו לחיים מאושרים, מאתגרים ומלאי סיפוק. ערכים אלו מעודדים באופן ישיר יכולת הכלה, מימוש עצמי, יצירתיות, מנהיגות חברתית, מעורבות ורגישות כלפי החברה והמדינה בה אנו חיים.
עמותת "לגדול בכיף" מתפקדת היום כגוף חינוכי עצמאי ומוכרת כמלכ"ר.

עמותת "לגדול בכיף" פיתחה את שיטת החינוך האינטגרלי (המקושר), שמכינה את ילדינו לחיים מאושרים, מאתגרים ומלאי סיפוק בעולם הגלובאלי המתגלה לעינינו.
דרך מתודולוגיה סדורה, מפנים הילד, שבעולם החדש המתגלה לעינינו, ערכים כמו: שיתוף פעולה, קשר עם חברים, חיבור ועשייה משותפת, הם תנאים הכרחיים להצלחה.
בהדרגה הוא לומד לחשוב על האחר, להבין את נקודת מבטו ולהתחשב בצרכיו.

Ilanit Ayash ממליץ על פרויקט זה בגלל ש...:

שיטה יעילה ביותר כהורה אני זוכה לראות את תוצאותיה החברים של הילדים שלי דורשים את משחקי החיבור פשוט צמאים לשיטה בבית הספר של בני הצוות אימץ את השיטה להפסקה פעילה ואף לשעות החופשיות בכיתות ישנו שיפור התנהגותי כתוצאה מחשיפת הילדים אל האחר ו... תנסו ותבינו בהצלחה

אין עדיין פעילויות באתר המקושרות להמלצה זו.

Take action:

שתף

הפרויקט עוסק בתחומים הבאים: